Kamień elewacyjny to doskonałe rozwiązanie dla domków jedno- i wielorodzinnych oraz innych obiektów budowlanych. Płytki elewacyjne z kolekcji Stones oprócz dodatkowej izolacji termicznej dają poczucie trwałości i solidności, które widać już na pierwszy rzut oka. Budynki, w których zastosowano płytki zewnętrzne przyjemnie się wyróżniają swoją estetyką i klasą, łagodnie komponując się zarazem z okolicą dzięki nawiązaniu do natury. Wybór kamienia elewacyjnego do wykończenia domu nada również całemu otoczeniu harmonijny, malowniczy wyraz i podkreśli Twój dobry styl.

Porto 1

Porto 1

Płytki zewnętrzne poprzez trójwymiarowość struktury kamienia dekoracyjnego dają idealne możliwości kompozycyjne i łatwo je dopasować do innych elementów – zarówno nowoczesnych, jak i tych inspirowanych tradycją. Dzięki ponadczasowemu designowi, płytki elewacyjne Stones będą na pewno doskonałym wyborem dla Twojego domu. Coraz więcej projektów budynków użyteczności publicznej również uwzględnia zastosowanie tego uniwersalnego materiału jakim są płytki zewnętrzne, gdyż pozwalają one na uzyskanie efektu zrównoważonej całości. Elegancja idzie tu w parze z praktycznym podejściem dając harmonijne zestawienie. Kamień elewacyjny, kojarząc się z bliskością natury, jest miły dla oka, nie traci na aktualności, a ponadto jest rozwiązaniem łatwo dostępnym. Płytki elewacyjne nie są kłopotliwe w montażu i bardzo długo zachowują swoje walory użytkowe i estetyczne.

Porto 2

Porto 2

Kolekcje płytek zewnętrznych Stones stanowią precyzyjnie wybraną gamę, odpowiadającą na potrzeby różnych użytkowników. Model Sakura to płytki głęboko rzeźbione, nowoczesne i raczej wyraziste, jednocześnie zachowujące walory estetyczne kamienia naturalnego. Kamień elewacyjny w postaci płytek Etna zachwyci Cię z kolei efektem gry świateł i cieni. Wybierając natomiast płytki elewacyjne Semeru decydujesz się na nieregularne kształty, wielobarwne i nawiązujące formą do naturalnych struktur rzeźbionych czasem i działaniem wody.