Kamień dekoracyjny – wakacyjne wspomnienia w Twoim wnętrzu

Kolekcja kamienia dekoracyjnego Stones nadaje niepowtarzalnego charakteru i klimatu każdemu wnętrzu i elewacji. Kamień dekoracyjny pozwala przywołać najlepsze wspomnienia z wakacyjnych wyjazdów lub po prostu wprowadzić egzotyczny klimat do wnętrz mieszkań, domów, restauracji, sklepów, galerii handlowych czy biurowców.

 

Siena 2

Siena 2

Odpowiedni wybór kamienia dekoracyjnego wprowadzi do naszych wnętrz więcej życia, słońca i energii. Dodatkowo specjalne wersje kamienia dekoracyjnego można wykorzystać jako elewacje na budynkach. Taki wybór zdecydowanie odróżni nasz dom od reszty powtarzalnych i nudnych budynków w pastelowych kolorach. Kamień dekoracyjny to doskonałe rozwiązanie na elewację dla domków jedno- i wielorodzinnych oraz innych obiektów budowlanych, gdzie tradycyjny tynk zewnętrzny nie spełnia swojej roli ozdobnej a inne wykończenia po prostu nie pasują. Odpowiednia aranżacja z wykorzystaniem kamienia dekoracyjnego w postaci płytek ściennych doda pomieszczeniom oryginalności. Zbuduje przy tym ciepły nastrój i przytulną atmosferę. Sprawdzi się także idealnie w nowoczesnych aranżacjach. Płytki elewacyjne z kolekcji Stones oprócz dodatkowej izolacji termicznej dają poczucie trwałości i solidności.

 

Mayon 1

Mayon 1

Kolekcja kamienia dekoracyjnego Stones nawiązuje do kamienia naturalnego, który występuje w przyrodzie. Kamień dekoracyjny Stones, dzięki dokładnemu odwzorowaniu szczegółów, tworzy interesujące kompozycje, inspirowane pięknem przyrody z różnych zakątków świata. Płytki dekoracyjne Merapi i Mayon nawiązują strukturą do ręcznie łupanego piaskowca. Pinatubo to kamień dekoracyjny imitujący wapień spotykany na Półwyspie Synaj, natomiast Lascar wzorowany jest na oryginalnym kamieniu wulkanicznym. Inerię zaprojektowano pod wpływem uroku wysp indonezyjskich, natomiast Gahano przywodzi na myśl klimat ciepłej greckiej prowincji. Kamień dekoracyjny City kojarzy się łupanym kamieniem o prostokątnym kształcie, natomiast kamień dekoracyjny Cascade przypomina bardziej naturalny blok skalny. Na uwagę zasługuje również kamień Siena, który ma gotową fugę a formą przypomina połączenie delikatnego, ceglanego kształtu z łupanym kamieniem.

 

Lascar 2

Lascar 2

Duży wybór kamienia dekoracyjnego Stones, daje możliwość dopasowania go do wybranej stylistyki wnętrza. Płytki ścienne są łatwe w montażu i pielęgnacji. Co ważne, kamień dekoracyjny Stones zapewnia bogaty wachlarz zastosowań. Można nim wyłożyć duże powierzchnie, wszystkie ściany lub jedynie ich fragmenty nadając im przy tym niepowtarzalnego charakteru. Co więcej, ze względu na ogromny wybór stylu kamienia, mamy możliwość wykorzystania kilka ich rodzajów w zależności od wybranego pomieszczenia, jego przeznaczenia czy ekspozycji na światło dzienne.

 

Gahano 1

Gahano 1

Kamień dekoracyjny to zarówno wspaniała alternatywa jak i idealne dopełnienie gładkich ścian w różnych kolorach. Daje to finalnie nieograniczone możliwości w kreatywnej aranżacji wnętrz i elewacji. Kamień dekoracyjny od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród dekoratorów wnętrz i osób, które chcą by ich ściany były nietuzinkowo wykończone a przy tym praktyczne i trwałe.