Sprzedaż Krajowa:

Obsługa Klienta: poniedziałek – piątek (8:00 – 16:00)

 

SPRZEDAŻ OSOBA KONTAKT
Detaliczna Magdalena Wolniaczyk +48 77 421 12 24 wew. 201, m.wolniaczyk@stegu.com
Hurtowa Christina Tarara +48 77 469 84 93 wew. 293, c.tarara@stegu.com
Hurtowa Dżesika Komor +48 77 469 84 96, d.komor@stegu.com
Hurtowa Magdalena Machnio +48 77 469 84 92, m.machnio@stegu.com
Hurtowa Małgorzata Oliwa +48 77 469 84 91, m.oliwa@stegu.com
Hurtowa Patrycja Stach +48 77 469 84 94, p.stach@stegu.com
Hurtowa Żaneta Klisowska +48 77 469 84 95, z.klisowska@stegu.com
E-Commerce (Allegro) Przemysław Talarczyk +48 532 086 428, p.talarczyk@stegu.com

Przedstawiciele Handlowi – markety budowlane i hurt:

Wybierz województwo i obszar by wyświetlić dane kontaktowe do przedstawiciela